דיקור אנטי אייג'ינג

אנטי אייג'ינג באמצעות דיקור סיני

מי שלא שמעה עד עכשיו עומדת לשמוע בקרוב על הטיפול הפופולארי שכבר כבש את ארה"ב וידוענים רבים ברחבי העולם.
מדובר בטיפול טבעי לחידוש והחייאת עור הפנים והוא משיג תוצאות נהדרות שנראות ומורגשות תוך מספר שבועות. "כבר אחרי מספר טיפולים בודדים הרגשתי את השינוי" מספרת לקוחה שאימצה את הטיפול.

הטיפול התגלה על ידי רופאים סיניים מבית חולים בבייג'ין, שהשתמשו בטיפולי דיקור אצל חולים שסבלו מסוגים שונים של שיתוק בפניהם. במהלך הטיפולים גילו הרופאים להפתעתם שהטיפול משפיע על פניהם של במטופלים בהרבה דרכים אחרות: העור נראה חיוני יותר וזוהר. חל שיפור בחיוניותו ובמרקמו. גם קמטים קלים נעלמו כתוצאה מהטיפולים.

התגלית פתחה פתח לסדרה של ניסיונות ופיתוח טיפולי אקופונטורה (דיקור סיני) שהותאמו לפניהם של נשים בריאות שכל מטרתן הייתה לחדש את עור הפנים ולהעלים קמטים.

יחד עם התפשטותה של הרפואה הסינית ברחבי העולם, פרצו גם טיפולי דיקור האנטי אייג'ינג לתודעת המערב והם היום מטיפולי האנטי אייג'ינג המצליחים והמבוקשים ביותר.

דיקור יכול לעזור גם לך!לזימון תור לוחצים כאן >

כללית רפואה משלימה מפעילה כבר שנה טיפולי דיקור אנטי אייג'ינג במספר מרפאות. הטיפולים הצליחו מאוד והביקוש הגדול מצד הלקוחות הכריע. כללית רפואה משלימה מתכננת להרחיב את הטיפול ולהפעיל אותו במספר גדול יותר של מרפאות.

מטפלי כללית רפואה משלימה מסבירים את הצלחת הטיפול בעולם בישראל: הדיקור מעודד ייצור של קולגן טבעי, מטבוליזם וניקוי רעלים. בניגוד לטפולים אחרים, שמטפלים בשיפור המראה החיצוני בלבד, דיקור אנטי אייג'ינג מטפל בגורמים ובשורש הבעיות ובכך מצליח גם לשפר את המראה החיצוני (העור קורן. ההבדל מורגש כבר לאחר מספר טיפולים) וגם – להאט את קצב הזדקנות העור בהתאם לגיל.

לקוחות כללית – השאירו פרטיכן ונחזור אליכן לתיאום פגישת ייעוץ מקדים עם רופא