פעוטון של מחלות

דיקור סיני אם אתם הורים לילדים שצריכים לשלוח את הקטנים לפעוטון, לגן או לבית הספר סביר להניח שבשלב מסוים הפעוט שלכם יחזור הביתה עם אחת מהמחלות הזיהומיות. קרוב לוודאי שגם אחרי שהחלים והחזרתם אותו למסגרת החינוכית, הוא ישוב הביתה עם מחלה חדשה. כהורים שמגוננים על הילדים שלנו אנחנו רוצים תמיד שיהיו בריאים ובכל פעם שהחום מעט עולה אנחנו נלחצים, אבל באמת אין סיבה להיכנס לפאניקה, שכן למחלות החוזרות תפקיד חיובי וחשוב שתורם להתפתחות המערכת החיסונית של הילד.

הפתרון: דיקור סיני

כשאנחנו או הילדים שלנו חולים במחלות זיהומיות, זה יכול לקרות למשל בחורף אז פתאום מגיעים לגן רק חצי מהילדים עקב מחלה שהתפשטה, הדבר הראשון שאנחנו חושבים עליו זו האנטיביוטיקה. טיפול תרופתי שכזה יכול אמנם לסייע בהחלמה ממחלות חיידקיות אך לא ויראליות, האנטיביוטיקה אינה כלי למניעת מחלות וגם לא להפחתה בכמות הפעמים שאנחנו חולים. בהחלט יכול להיווצר מצב שבו ימים בודדים לאחר סיום הטיפול התרופתי, נתקשר לבוס ונספר לו שאנחנו שוב חולים, או שהגננת תתקשר מהפעוטון ונצטרך לספר לבוס ששוב צריך לצאת היום מוקדם.

לא מעשנים ליד הילדים

לא רק הפעוטונים וגני הילדים אשמים. מחקרים מראים כי ילדים להורים מעשנים נוטים לחלות יותר בזיהומים לעומת ילדים להורים שאינם מעשנים. הסיבה לכך נעוצה בעשן שמגרה את הריריות ומקטין את ההתנגדות הטבעית של הריריות לזיהומים. הזיהומים הנפוצים שנגרמים כתוצאה מעשן הסיגריות הם זיהומים בדרכי הנשימה.

דיקור יכול לעזור גם לך!לזימון תור לחצו כאן >

היתרונות בטיפול בדיקור סיני

  • ללא תהליכים פולשניים
  • ללא שימוש בתרופות
  • חיזוק כללי של הגוף

דיקור סיני - מתאים לכולם

חשוב לציין שהדיקור הסיני מטפל בבעיה מהשורש. סדרה של טיפולי דיקור סיני בהתאמה אישית, מסייעת בשיפור הפעולה של המערכת החיסונית ובכך מסייעת להפחית את מספר הפעמים שתחלו במחלות החורף. הדיקור הסיני עוזר לאורך זמן ומסייע בהארכת פרקי הזמן שבין מחלה למחלה, ואף עשוי למנוע לחלוטין הישנות מחלות במקרים מסוימים. אז למי מתאים טיפול בדיקור סיני? לכולם. גם ילדים קטנים ופעוטות מסתדרים מצוין עם הטיפול שכמעט ואינו מורגש. ישנן מחלות זיהומיות שחוזרות יותר אצל נשים, כמו למשל דלקות בדרכי השתן, ישנן מחלות שכיחות בקרב ילדים, וישנן מחלות ששבות שוב ושוב אצל כולם, בחורף ובעונות המעבר. לא משנה מה גיל המטופל, מומלץ ליצור קשר עם מרפאות כללית רפואה משלימה הפזורות ברחבי הארץ, שם יעמדו לרשותכם בקביעת סדרת הטיפולים המתאימה לכם. כך שלא משנה אם חורף או קיץ – תמיד תהיו בריאים.

אוקיי, אז בחרנו לגשת ולהתחזק באמצעות טיפול משלים, מה עכשיו?

הצעד הראשון בכל טיפול משלים אחראי ומקיף, הוא להגיע לפגישת ייעוץ עם רופא מוסמך (MD) שהוכשר גם בתחום הרפואה המשלימה, כדי לבחון כל מקרה לגופו ולהתוות תוכנית טיפולים אישית. כללית רפואה משלימה מציעה למטופליה מגוון עשיר של טיפולים משלימים ברשת המרפאות שלנו – גם לטיפול במחלות זיהומיות. פגישה מקדימה עם רופא מייעץ, תסייע לכם לבצע בחירה מושכלת בסדרת הטיפולים המתאימה בדיוק עבורכם. שיהיה לבריאות.