אל המרכז לרפואה משלימה כללית באר שבע
הנדון: חוויה אישית

שלום רב,

שמי עדי ואני נשואה מזה כשנתיים. במהלך השנה הראשונה ניסיתי להיכנס להריון אך ללא הצלחה. לאחר כשנה של ניסיונות כושלים פניתי לרופא הנשים שלי ולאחר מסע בדיקות לא קל נאמר לי כי אני בעלת שחלות פוליציסטיות. לא בדיוק הבנתי מה זה אומר רק ידעתי שכבר שנה אני לא מצליחה להיכנס להריון. התחלתי בכדורים להגברת הבוץ לאחר מספר ניסיונות וכישלונות עברתי ליטול זריקות גונל F וכשלב אחרון עשיתי 3 טיפולים של הזרעה. אף אחד מהטיפולים הללו לא צלח. החלטתי שאני מפסיקה עם הטיפולים ונותנת לגוף שלי קצת מנוחה.

 

באחת הפעמים שנכנסתי לקבוע תור דרך האתר של הכללית ראיתי פרסום באתר של רפואה משלימה והחלטתי שאני מנסה משהו אחר, משהו שונה וטבעי יותר. קבעתי פגישת ייעוץ שוחחתי עם הרופא והסברתי לו את המצב והוא המליץ לי על סדרת טיפולים של דיקור סיני. בהתחלה לא ממש הייתי אופטימית אבל החלטתי לתת לזה הזדמנות וקבעתי טיפול ראשון.

הגעתי לטיפולי עם המון הרהורים, מחשבות ועם אמונה לא גדולה שזה יצליח, הרי בינינו מה כבר מחט יכולה לעשות שהזריקות לתוך הבטן לא עשו?? נכנסתי לחדר הטיפולים שם פגשתי את המטפלת שלי, יערה, פה התחיל "סיפור אהבה"

בחדר עמדה יערה עם חיוך ענקי ובטוח בעצמו, הציגה את עצמה, עברה על התיק הרפואי שלי שאלה מגוון שאלות והשרתה בי תחושה של בטחון " הכל בסדר את במקום הנכון". היא הציגה בפני קודם כל מה זה רפואה משלימה בכלל ובפרט את נושא הדיקור הסיני, כיצד עובדות המערכות הפנימיות בגוף האדם, איך נקודות מסוימות משפיעות על תפקוד מערכות מסוימות, נקודות שבהן ניתן לגעת ולשנות דברים ללא כל צורך בכדורים. תוך כדי הדיקור עצמו הסבירה לי יערה מה היא עושה, מה ההשפעה של אותו מקום וכל זאת בחיוך רחב. אני חושבת שהיא ראתה קצת דרך השאלות שלי שאני מהססת וקצת נבוכה ומלבד הטיפול הפיזי העניקה לי "טיפול פסיכולוגי" היא החדירה בי את המילה אמונה" תאמיני שזה יצליח וזה יצליח", "זה בסדר ישנן עוד נשים כמוך" ואז הבנתי שאני לא לבד.

סיימתי סדרה של 10 טיפולים כשאני מצפה כל פעם מחדש לטיפול, מבחינתי ההגעה למקום הייתה הדבר הכי נפלא באותו היום. הפקידות בכניסה היו חביבות חדר הטיפולים היה מרגיע עמעום האורות המוזיקה השקטה והשלווה שהמקום מעניק אלו בדיוק התנאים שאישה לחוצה צריכה.

מלבד האנשים המקסימים והמקום המרגיע מתברר שישנן גם תוצאות, כן זה הצליח אני בהריון! כבר לטיפול החמישי הגעתי הרה ללא כל כדורים או התערבות רפואית אחרת מלבד הדיקור הסיני.

וזה המקום שלי לומר תודה על החוויה הנהדרת במקום ובפרט למטפלת המקצועית שלי, יערה, שבלעדיה לא הייתי חוזרת לפגישה השנייה

תודה לך יערה על טיפולך המסור, מקצועיותך, אדיבותך, הבנתך ועל היותך בן אדם מדהים.

בברכה,

עדי

תמונת המכתב

דיקור סיני