דיקור קוסמטי

דיקור קוסמטי, הטיפול הטבעי בקמטים! טיפול טבעי לחידוש והחייאת עור הפנים, ללא צורך בהזרקות וחומרים כימיים. הדיקור מעודד תהליך יצור של קולגן טבעי, מטבוליזם וניקוי רעלים, ובכך מסייע לקמטים, פיגמנטציה, עיגולים שחורים סביב העיניים ועוד.

בני חיון, רכז תחום מגע ב"כללית רפואה משלימה"

הרפואה הסינית כובשת בעשורים האחרונים את העולם המערבי כשיטת טיפול מעמיקה ונוחה במגוון בעיות ותסמינים רפואיים ומזה אלפי שנים היא משמשת גם לטיפולי אנטי אייג'ינג טבעיים ולא פולשניים.

באמצעות דיקור בטכניקות ייחודיות אנו יכולים להביא להחייאת והצערת עור הפנים ותסמינים אחרים ללא צורך בניתוחים או הזרקות כימיקלים אלא באמצעות חיזוק תהליכי בניית הרקמות הטבעיים של הגוף בשכבת העור ובאיברים הפנימיים.

 

דיקור קוסמטי

 

הרפואה הסינית משתמשת בצורה מיטבית בפוטנציאל הטבעי של הגוף להתחדשות על ידי הזרמה מוגברת של אנרגיה חיונית במרידיאנים (צ'י) ואספקת חמצן לרקמות. כך מביא הטיפול לרענון וחידוש תאי העור, ייצור קולגן טבעי והחייאה של עור הפנים. התהליך מעודד מטבוליזם של תאי העור, ניקוז רעלים ויצירת תאי עור חדשים, משפר את גמישות שרירי הפנים, חיזוקם ומתיחתם ומאט את תהליך ההזדקנות.

הטיפול האסתטיי ברפואה הסינית יכול לתרום להרגעת הנפש, כמעט ואינו כרוך בכאב ומהווה אלטרנטיבה טבעית, בטוחה וזולה יחסית לטיפולים קוסמטיים בהם משתמשים בתרופות, סכין מנתחים וכימיקלים . ניתן לסייע בתסמינים כגון: קמטים, צניחת עפעפיים, אקנה, צלקות, כתמים שחורים מתחת לעיניים ורפיון של שרירי הפנים.

 

היות והמראה החיצוני שלנו הוא ביטוי של תהליכים פנימיים בגוף, מתייחס הטיפול ברפואה הסינית במקביל לטיפול בתסמינים החיצוניים גם לשורש הבעיה תוך תמיכה וחיזוק האיברים והמערכות הפנימיות.

כך למשל נטייה לסימנים שחורים מתחת לעיניים יכולה להיות קשורה לחוסר איזון של המערך האנרגטי של הכבד, הכליות ולפעמים גם של הטחול והלבלב. בטיפול יבוצע אבחון של מצב האיברים והדיקור יותאם באופן אישי ומיוחד למבנה האינדיבידואלי של המטופל/ת. הטיפול משתנה ומותאם אישית לכל אדם.

לאחר האבחון יתבצע עיסוי פנים ממוקד להזרמת צ'י ודם לפנים ואז יתבצע הדיקור באמצעות מחטים דקיקות בפנים ובגוף. כל טיפול נמשך כ 45 דקות ובכדי להשיג הטבה מרבית יש לבצע טיפול בתדירות של1-2 לשבוע למשך 8-12 שבועות. לשימור התוצאות בתום סדרת הטיפולים, יש להקפיד להגיע אחת לחודש לטיפול תחזוקה.

 

על מנת להשיג תוצאות מיטביות אנו משלבים הנחיות לתזונה ואורח חיים ששומר על מראה חיוני ובריא.

 

יתרונות הטיפול:

התייחסות לשורש הבעיה ולמצבו הפיזי והנפשי הכללי של האדם, יכול לשפר את מצב הבריאות ולטפל במקביל בבעיות פנימיות נוספות ללא שימוש בחומרים כימיים. אין תקופת החלמה או סכנה של תופעות לוואי כמו זיהומים, צלקות, פגיעה בהבעות הפנים, אסימטריה או שליטה בשרירי הפנים, שיפור מראה העור, האלסטיות של השרירים והן במוצקות העור. ישנה שמירה על התחושה והבעות הפנים הטבעיות. כמו כן, העלות נמוכה יחסית לטיפולי בוטוקס ממושכים וניתוחים.